O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

Sale do wynajęcia Kraków - ta niezwykła oferta Cię usatysfakcjonuje.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne albo plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, mające za zadanie uformowanie silnych więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, żeby uczcić otrzymane nagrody, jak również przeróżne gale dla wspólników biznesowych, konferencje i szkolenia. Takie imprezy wymagają dobrego przygotowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później do promocji marki.

Na co zwrócić uwagę szukając lokalu na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie posiadamy w firmie odpowiednich pomieszczeń, w których można zorganizować bankiet, warto szukać ofert wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości wydarzenia. Ważne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim stylem do klasy planowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla kontrahentów marki, w czasie których celebrowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny mieć miejsca w pierwszej lepszej sali. Wypada w takich przypadkach zaplanować event w niepowtarzalnym miejscu, które zdecydowanie podkreśli ważność wydarzenia. Z kolei jeżeli na imprezę poproszeni będą uczestnicy nie mieszkający w bliskim sąsiedztwie sali powinno się wybrać lokal, zlokalizowany niedaleko bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej – zagwarantuj zaproszonym najlepszą obsługę

Planując imprezę firmową nie można zlekceważyć tak istotnego elementu, jak dostarczenie gościom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Zalecanym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania profesjonalnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w umówioną lokalizację wybornych potraw dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stołów. W trakcie pokazowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym należytej obsługi. Należy więc postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki, a także wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i świetnie wyglądające dania.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]