Opieka nad grobami

Potrzebujesz zlecić opiekę nad grobami Kraków? Skieruj się tu

Oblicze grobów zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się zaś, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, takie jak zakładanie ławeczek lub doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności oraz korekty napisów.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, jakie należy zapłacić osobom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od zakresu usług – jeśli wybieramy tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma sprzątała grób co cztery tygodnie, musimy liczyć się z wydatkiem około 400 zł rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty zależne są także od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]