Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

Więcej szczegółów o cateringu na dowóz na lastrada.pl.

Kiedy planujesz ważne wydarzenie biznesowe czy rodzinne, na które chcesz zaprosić znaczną liczbę uczestników, zapewne nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując popularne przekąski i soki w supermarkecie – ważne wydarzenia przeważnie wymagają właściwej oprawy także w kwestii potraw. Wtedy nie powinno się rozstawić na stołach uczestników najzwyklejszych ciasta oraz oranżady. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Catering świąteczny oraz okolicznościowy – katalog usług profesjonalnych catererów

Firmy oferujące usługi cateringu przeważnie świadczą parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji wesel, chrzcin albo komunii, catering firmowy oraz catering świąteczny, a więc obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są dobrze dopasowane do wymogów konkretnych imprez, przez co znacząco różnią się m.in ceną i listą potraw proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej powinno się pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie komunikować własne oczekiwania, ale jednocześnie być też otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń przeróżnego rodzaju to codzienność, a doświadczenie nabyte w tym obszarze umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które trafią w gust większości naszych gości.

Zamówienie cateringu to oszczędność czasu

Przyrządzanie posiłków już dla małej liczby gości bywa trudnym zadaniem, głównie wówczas, jeśli musimy wykonać to samemu. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na uzgodnienie pozostałych ważnych elementów imprezy. Daje to także sposobność zaserwowania gościom fenomenalnych potraw przyrządzanych przez najlepszych szefów kuchni. Należy przy tym zaznaczyć, że istotnym przymiotem potraw oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale także ich prezentacja na stole. Dodatkowo firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają też swój zespół doświadczonych kelnerów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]