Planujesz imprezę rodzinną? Rozważ zamówienie cateringu okolicznościowego

Skieruj się w to miejsce, żeby zamówić catering okolicznościowy.

Zbliża się ważna dla ciebie data i pragniesz uczcić ją wraz z krewnymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to spora grupa gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i podjąć ich smacznymi daniami i trunkami. Możesz próbować przyszykować je samemu, jednak przy większej liczbie biesiadników trudno jest znaleźć na to czas. Ponadto to twoja impreza i pragniesz się na niej doskonale bawić, a nie siedzieć w kuchni bądź udawać kelnera. Z tej przyczyny organizację poczęstunku na rodzinne wydarzenia polecamy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma potrzeby dzierżawić sali!

Gdy przywołuje się usługę cateringu większość osób myśli od razu o cateringu weselnym albo eventach biznesowych. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru gospodarza było osobiste przyszykowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i dopiero przy naprawdę ogromnej liczbie biesiadników rozważał on opcję zamówienia profesjonalnej pomocy w tym aspekcie. Działo się również tak dlatego, że przez wiele lat firmy cateringowe nie proponowały obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a niekiedy nawet tych większych, jeśli nie było to związane z rezerwacją sali. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się wydzierżawić salę czy wygodniej będzie urządzić event we własnym mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa przywiezie nam w to miejsce smaczne menu.

Catering okolicznościowy – menu na komunie, chrzciny i komersy

Catering okolicznościowy jest ofertą dostępną na każde rodzinne święto. Wykwalifikowani szefowie kuchni bez trudu opracują menu harmonizujące ze stylem wydarzenia, niezależnie od tego czy zamawiasz catering na chrzciny, na komunię bądź na urodziny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje też obsługę półmetków, studniówek i komersów. Wypatrując firmy oferującej tę usługę polecamy wybrać taką, która potrafi dopasować menu do życzeń i – co istotne –budżetu klienta oraz wszechstronnie obsłużyć event, m.in. udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy oferując pomoc w ułożeniu i przystrojeniu stołów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]