Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Zamów organizację przyjęć.

Kiedy ktoś myśli o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przybywa dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również chrzciny, komunie święte czy „18-tki”. Gdy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, na ogół nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku powinniśmy zamówić pasujący do okazji lokal.

Jak wybierać miejsce na przyjęcie okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. przyjęcie imieninowe bądź osiemnastka, w której będą brać udział głównie osoby dorosłe, zaproszonym wypada zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast zabawy, w których sporą część uczestników mogą stanowić młodsze dzieci, między innymi komunie albo chrzty, rekomenduje się urządzać w lokalu, który poza wynajęciem sali wewnątrz budynku oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski oferowane uczestnikom również wypada dobrać do okazji. Organizując takie wydarzenie warto więc sięgnąć po ofertę firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o smakowite potrawy, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Organizacja przyjęcia – rozważ wynajem sali Pałac Radziwiłłów

Wyszukanie miejsca na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, ale rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście dworskim duchu urządzane są w nim przyjęcia komunijne, chrzty i – oczywiście – wesela, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których wygodnie można pomieścić nawet do 130 osób. Z kolei jeżeli zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści przeszło 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia i ozdobienia stołów, przez przygotowania posiłków, aż po doświadczoną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]