Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Oferta wesela pod Krakowem w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Was mamy.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz ich goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli narzeczeni zechcą zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nimi się pojawi, jest wybór odpowiedniego domu weselnego, w którym goście będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – wybierz kompleksową obsługę

Szukając miejsca na wesele para młoda powinna uwzględnić parę istotnych czynników. Na początek musi znać ilość uczestników zabawy, żeby uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła położony jest dom weselny i czy droga do niego nie będzie uciążliwa. Jeśli na uroczystość zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innym województwie, warto szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się duża sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, a więc udekorowanie sali, załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i ułożenie menu. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie całościowej organizacji wesela.

A może przyjęcie weselne w pałacu?

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą wyprawić przyjęcie weselne w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od setek lat, a każde z nich ma olśniewającą oprawę. Pałac ma cztery sale gotowe podjąć ponad stu gości. Przyjęcie może zostać urządzone też w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli 40 minut.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]