Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Zdjęcia 360 stopni. Dowiedz się, kto je przygotowuje http://tinyurl.com/rett75v

Panoramy sferyczne to niezmiernie atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania wnętrz przedsiębiorstw czy lokali usługowych. Głównie spotykamy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale również napotykamy je na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na profilu firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do reklamy Twojej firmy? Zalecenia przedstawiamy poniżej.

Co wyróżnia sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie zdjęcia sprawia wrażenie realnego przebywania w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku dają możliwość obejrzenia lokalu, nieruchomości bądź budynku poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych to opcja kliknięcia na takie zdjęcie, a w następnej kolejności poruszanie nim w każdym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonała metoda na wyróżnianie własnej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji wnętrza hostelu, lokalu gastronomicznego albo biura. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej intrygująca i pomaga wnikliwie poznać dane punktem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego zaufanie w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje dużo większym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto wykorzystać na Facebooku w szczególności jeśli prowadzimy biznes, który opiera się na atrakcyjnych wnętrzach (np. hotel czy sale konferencyjne), ale również jeśli chcemy przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym działamy czy też zachęcić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Do przygotowania panoram 360 stopni zatrudnij specjalistę!

Wykonanie zdjęcia 360 stopni, chociaż teoretycznie można opracować samodzielnie, jednak do celów biznesowych warto wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Zlecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję przygotowania dobrych jakościowo zdjęć, które prócz tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także trudno dostępna ani kosztowna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów zalecanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz opublikowali wyznaczoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]