Uzupełnij wizytówkę firmy w Mapach Google o wirtualny spacer

Zobacz, kto wykona dla Ciebie wirtualny spacer Google

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj jeden z głównych punktów reklamy marki w internecie. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje fenomenalna metoda, żeby pośród mnóstwa podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Czy należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swoim mieście

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danym mieście. Od teraz jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy szukają konkretnych ofert, firm lub marek. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by wyprzedzić konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, warto wykonać kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google adresu www naszej strony internetowej, wszystkich aktualnych danych, dodanie estetycznych fotografii oraz odpowiedniego opisu firmy. Istnieje również inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się z tłumu wielu marek, ponieważ nadal niewiele firm go wykorzystuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można umieścić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość lub biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy także odbywać na przeróżnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak niewiele firm decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma wiele atutów i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w naszej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy punktu usługowego, szybciej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na stworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]