Warto przyjechać do Gdyni. Bed and breakfast i popularne atrakcje

Gdynia jest jednym z najszybciej rozwijających się miejscowości województwa pomorskiego – z niedużej rybackiej wsi założonej w latach dwudziestych XX wieku w mgnieniu oka przeistoczyło się w nowoczesną aglomerację, która przyciąga turystów oraz inwestorów. Chcesz przyjechać na wakacje do Trójmiasta? Zobacz, co zwiedzić i gdzie znaleźć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje gościnne w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najpopularniejszych wśród turystów punktów w Gdyni. Podróżnych przyciągają między innymi zacumowane muzealne okręty – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, stragany i trasy spacerowe. W czasie wczasów w Gdyni należy także odwiedzić Kamienną Górę, z której można zachwycić się piękną panoramą miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z dziećmi dostarczy natomiast infobox – nowoczesny budynek z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chcesz wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada rozbudowaną bazę noclegową, która obejmuje sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, mieszkania i apartamenty do wynajęcia, a także pokoje gościnne. Czemu warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne gwarantują turystom maksymalną wygodę i prywatność, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z odtwarzaczem DVD, osobną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, jak również żelazkiem, czajnikiem oraz deską do prasowania na specjalne życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym przeżyć. Pokoje typu bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i smakowite posiłki w niewysokiej cenie.