spacer 360 stopni, wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer Google po Twojej firmie? To się opłaca!

Wirtualne spacery Google to ciesząca się dużą popularnością forma zwiedzania różnych lokalizacji. Bez wysiłku w ciągu kilku sekund możemy się tak wybrać m.in. na ulice Londynu czy do dalekiego Phi Phi w Tajlandii, żeby zobaczyć rajskie krajobrazy. Dzięki tej metodzie mamy możliwość nie tylko turystycznie odwiedzać zamorskie zakątki świata, ale także przygotować spacer Google po naszym hotelu czy biurze i prezentować je potencjalnym klientom. Utworzenie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani skomplikowane, ani drogie, z kolei wygląda ogromnie efektownie i jest efektywne biznesowo. Czym ogólnie są spacery Google? Dlaczego opłaca się je wykorzystywać do reklamy?

Spacer Google — jak to działa?

Spacer Google to opcja pozwalająca wirtualnie odwiedzać miejsca na całym świecie. Polega on na tym, iż Google robi fotografie sferyczne (360 stopni) danego punktu, a później łączy je i udostępnia na własnych mapach. Dzięki takim zdjęciom, po kliknięciu w daną lokalizację, jesteśmy w stanie rozejrzeć się na boki, w dół i w górę, a także możemy samemu decydować, w którym kierunku chcemy patrzeć. Daje to sposobność do uważnego przyjrzenia się tej lokalizacji, prawie jakbyśmy tam naprawdę byli. Możemy również zwiedzać okolicę i docierać do innych lokalizacji — wciąż patrząc we wszystkie kierunki i obserwując otaczającą nas rzeczywistość.

Wirtualny spacer 3D po firmie – wykorzystaj go do promocji

Ciekawą i zyskującą popularność usługą jest stworzenie wirtualnego spaceru 360 stopni po naszej firmie, restauracji czy hotelu. Przeciwnie do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po przybyciu na miejsce robi zdjęcia danej nieruchomości oraz składa je w wirtualny spacer. Koszt usługi to około kilkuset złotych (zależy to przeważnie od rozmiarów nieruchomości) i trwa od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer Google możemy dodać do wizytówki firmy w Google Maps obok zwykłych fotografii i umożliwić obecnym i nowym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak samo jak zwiedzają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie trzeba płacić za jego utrzymanie, nie licząc rzecz jasna opłat za jego wykonanie, a spacer taki możemy także umieścić na naszej firmowej stronie.

Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D po naszej firmie?

Wirtualny spacer Google to bardzo efektowny sposób pozwalający na obejrzenie danego miejsca przez domniemanego klienta. Zdecydowanie powinno się przygotować taki spacer w naszej firmie w celach biznesowych. Klienci, poznając nasz sklep, dom do wynajęcia czy pensjonat otrzymają sporo pomocnych informacji, które pozwolą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszych usług. Uznają nas również za profesjonalną markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko z myślą o klientach, ale też i dla kandydatów do pracy – jeżeli oczywiście zależy nam na przyciągnięciu pracowników dobrymi warunkami pracy. Jednostki, które uprzednio przekonają się wirtualnie o standardzie danej firmy, chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer Google pomaga w pozycjonowaniu strony i wyróżnieniu naszej firmy w Google Maps. Wirtualne spacery Google działają na wszelkich urządzeniach, również tych przenośnych.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]