Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Parking Balice Kraków - najnowszą ofertę sprawdzisz na https://pandaparking.pl

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, lecz to rodzi pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Twój samochód pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można pozostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]