„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

Na portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny odnajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli zechcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, niezbędne jest dokupienie modułu: Kolana, Szyja, Nogi, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych elementów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]