Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących marki Vitberg, skieruj się tutaj

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zaobserwował, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu do relaksacji poprawiło również sen autora recenzji, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest także jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość produkcji oraz to, że jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całości zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]