Co i gdzie można leczyć falą uderzeniową?

Tu uzyskasz więcej szczegółów o fala uderzeniowa cena.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest stosowana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często używana w ortopedii, medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się dużą efektywnością w walce z rozmaitymi dolegliwościami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, co przynosi nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku chorób powiązanych z narządami ruchu, jak tzw. łokieć tenisisty, zapalenie ścięgien, kolano skoczka czy bóle w okolicy bioder. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Aparat do fali uderzeniowej – efektywna redukcja bólu

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, co umożliwia prowadzenie leczenia u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Lokalizacja firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]