„Kto Cię wyleczy” sprawdza urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Vitberg opinie. Więcej szczegółów na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy odrętwienie szyi i ramion, uczucie ciężkości w nogach oraz bóle kręgosłupa. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból jest nieznośny. Moduły urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, kolana, nogi, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów albo wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]