Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

Dowiedz się więcej o marce Vitberg - poszerz swoje wiadomości!

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami ćwierć lat temu i od tego czasu wciąż ulepsza swoją ofertę.

Aparaty firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie co najmniej od 100 lat, jednak wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od 40 lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jednak mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Moduły RAM Vitberg+ mogą być stosowane do rehabilitacji sportowców, są jednak również przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, w których można wypróbować aparat i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. Z myślą o nich marka Vitberg wciąż pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]