Napieraj.pl o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Zajrzyj w to miejsce, jeśli potrzebujesz szczegółowych wiadomości o marce Vitberg

Co o terapii wibracjami myślą sportowcy? Czy polecają stosowanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm człowieka mają drgania?

Aparaty marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat wykorzystuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po znacznym wysiłku. Nawet jeśli zajmujemy się sportem wyłącznie amatorsko, również możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Opracowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wybierzemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Relaks, Kręgosłup lub Nogi) oraz natężenie drgań.

Aparat firmy Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi opiniami zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowców , jak i zwykłych użytkowników. Podkreślają oni, że urządzenia pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje odczucie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]