Od klienta do pacjenta – poznaj historię firmy Vitberg

Kliknij tu, jeśli potrzebujesz więcej wiadomości o marce Vitberg

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat trudzi się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Lata praktyki w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia osób cierpiących na najróżniejsze schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z sześciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki segmentacji urządzenia na odrębne moduły można swobodnie dobierać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, by dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o szczegóły

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości dostarczane od rodzimych wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Do produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny wysokiej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, jest ręcznie składany, a potem dokładnie sprawdzany przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]