Pierwsza pomoc – szkolenia

Szkolenia z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się między sobą ceną i metodami nauczania, dlatego warto wiedzieć wcześniej, na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – dla kogo?

Szkolenie z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie wszyscy musimy umieć grać na pianinie lub mówić po hiszpańsku, jednak wszyscy powinniśmy nauczyć się niesienia pomocy innym w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na płeć warto wiedzieć, jak usztywnić złamaną kostkę lub jak udrożnić drogi oddechowe. Świadkiem groźnego zdarzenia możemy być zawsze: w drodze do szkoły, na wycieczce, na uczelni. Szczególnie istotne jest, abyz kursu pierwszej pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy administracji państwowej.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile to kosztuje?

Koszt szkolenia z 1. pomocy jest zależnazależy od jego długości oraz liczby wielkości grupy. Im więcej zajęć oraz uczestników, tym koszt przypadający na 1 uczestnika jest mniejszy. Jednak, im mniej osób, tym więcej praktycznej wiedzy przyswoimy. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku zajęć dla kilkudziesięciu osób. Co więcej, w Internecie znajdziemy też kursy otwarte – dla dużych grup. Nie musimy organizować szkolenia i kompletować grupy, a wystarczy zapisać się na wybrany kurs.