Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Więcej informacji o marce Vitberg znajdziesz w tym miejscu

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej intensywności, może wyraźnie podnieść komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu szyi, nóg oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i działanie

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który składa się z modułu bazowego (koniecznego do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]