Twój wzrok się pogarsza? Udaj się do kliniki okulistycznej

Więcej szczegółów o Voigt Kraków.

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. W klinice okulistycznej można wyeliminować dokuczliwe i nierzadko groźne dla zdrowia choroby oczu. Kto może poddać się leczeniu wad wzroku?

Korekta wzroku – oddaj się w ręce wykwalifikowanego optometrysty

Nie tak dawno temu korygowanie wad wzroku sprowadzało się do dobierania okularów albo soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednak nowoczesne techniki korekty pozwalające na leczenie presbiopii, krótkowzroczności, nadwzroczności, jak również wielu innych chorób. Wyjątkowo popularna jest laserowa operacja wzroku cechująca się ogromną efektywnością. Taka korekta wzroku jest bezpieczna i mało inwazyjna, a pacjent w mgnieniu oka wraca do zwyczajnych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, gdzie pracuje wykwalifikowany personel, specjalizujący się w nowoczesnych metodach leczenia. Biegły optometrysta postawi diagnozę, dobierze adekwatną procedurę leczenia oraz skoryguje wadę wzroku. Eksperci przyjmujący w klinice okulistycznej dysponują najnowszym sprzętem diagnostycznym, zatem mogą zidentyfikować nawet mało rozpowszechnione dolegliwości oczu.

Klinika okulistyczna – nie tylko korekcja wzroku

Kliniki okulistyczne zajmują się również leczeniem innych schorzeń, np. stożka rogówki. Innowacyjne techniki jego leczenia polegają m.in. na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy kształtowaniu rogówki z wykorzystaniem procedury Topoguided. Ponadto lekarze wykonują pomiar ciśnienia oka, które jest testem niezbędnym w ujawnianiu zapalenia gałki ocznej, jaskry, a także pozostałych ciężkich chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się też mapy rogówki – jest to nieodzowne przed zabiegami laserowymi, przykładowo operacją zaćmy. Korygowanie wzroku to naturalnie nie wszystko – lekarze okuliści poradzić sobie także z innymi kwestiami, jak przykładowo usuwaniem kaszaków oraz ciał obcych z oka.

Lokalizacja firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]