Urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – łagodzą ból i odprężają

Zajrzyj na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do wibroterapii do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało bądź skupić się na określonym jego fragmencie. Korzystanie z wibroterapii polecają lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść kondycję organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do wibroterapii usprawniają krążenie w nogach, uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci pragną korzystać z urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie kraju.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]