Vitberg opinie

Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres, bolące biodro czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również procesami powiazanymi z wibroterapią.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]