Z jakimi problemami można zgłosić się do psychologa w UK?

Potrzebujesz skontaktować się z polskim psychologiem Coventry? Kliknij tutaj

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Obecnie z uwagi na Brexit fala emigracji wyhamowała, ale nadal nie brakuje chętnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może tworzyć ogrom utrapień, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju sytuacjach jest potrzebny?

Przebywanie na emigracji i związana z tym rozłąka z rodziną, a także zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą rodzić wiele komplikacji, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozłąka z rodziną nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się również trudności ze znalezieniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju bardzo trudno jest zapanować bez wsparcia psychologa. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie opowiedziane podczas wizyty zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy ukrywać swoich problemów i słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339