Zestawy do wibroterapii marki Vitberg – nie tylko dla profesjonalistów

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, uzyskasz na wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z biegiem la wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do terapii wibracjami

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: dział elektroniki, szwalnię, wykrawalnię i montownię. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne elementy poddawane są wielu testom. Poszycie modułów szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]