Kuchnia na wymiar, czy zabudowa modułowa? Co wybrać?

Oferta kuchni na zamówienie w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie stworzyliśmy.

Kuchnie na zamówienie oraz kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma swoje negatywy oraz walory, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zlecenie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, jakie można łatwo zainstalować w dowolnym miejscu. Są one doskonałe dla osób, które chcą ekspresowo oraz łatwo wyekwipować swoją kuchnię. Są jakkolwiek na ogół mniej elastyczne niż kuchnie na indywidualne zamówienie i są w stanie mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niestereotypowe wnętrze i konkretne wymagania użytkowników znacznie ograniczają atuty kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na indywidualne zlecenie to profesjonalna usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów i preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być dobrym rozwiązaniem, bo pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, układzie i wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie efektywna oraz ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest również właściwym rozwiązaniem, jeśli pragnie się uzyskać fenomenalny i niepowtarzalny image tego pomieszczenia i bezbłędnie wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeżeli poszukujesz praktycznych, zgrabnych oraz nowoczesnych mebli kuchennych na indywidualne zamówienie na terenie Krakowa lub też okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Lokalizacja firmy:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]